Voordrachten en wandelingen
Een voordracht bestaat meestal uit 2 delen van elk 45 minuten, maar kan natuurlijk altijd wat langer of korter gemaakt worden. We hebben enkel een beamer nodig met een geluidsinstallatie voor de filmpjes.
Behalve de voordracht over het Amazonewoud behandelen we onze inheemse of Europese natuur. Ons doel is om mensen warm te maken voor onze inheemse natuur, maar natuurlijk willen we zeker de problemen die soms opduiken niet uit de weg gaan (kippen die gepakt worden door een vos, wat met de terugkeer van de wolf, een steenmarter op zolder,..).
De wandelingen duren ongeveer 2 uur. Indien gewenst kunnen we ook enkele verrekijkers meenemen die aangekocht kunnen worden.
Neem hieronder een kijkje naar ons aanbod. Voor verdere inlichten kan je altijd terecht op frederikthoelen@wild-things.be of 0486/568275.

Voordracht "De Big 5 van Europa"
Ontdek Europa's meest spectaculaire dieren!
Voordracht "Het Amazonewoud voor dummies"
Ontdek het fascinerende Amazonewoud!
Voordracht 'Van wezel tot wolf' - roofdieren in Vlaanderen
Roofdieren in Vlaanderen
Voordracht 'Everzwijnen, fascinerend en (soms) vervelend!
Alles over everzwijnen, in woord en beeld.
Voordracht 'Operatie Lynx'
Ontdek onze verrassend spectaculaire inheemse natuur!
Wandeling 'Dassenwandeling Voerstreek'
Ontdek het boeiende leven van de das in de Voerstreek!
Dassen spotten/fotograferen
Observeer en fotografeer wilde dassen!
